Korizmeni susret branitelja u organizaciji Zagrebačke nadbiskupije dana 15. ožujka 2024.

0
220

Kao i svake godine članovi Zagrebačke podružnice sudjelovali su na Korizmenom susretu branitelja u organizaciji Zagrebačke nadbiskupije dana 15. ožujka 2024. godine u Bogoslužnom prostoru Blaženog Alojzija Stepinca, Kaptol 28. Zagreb, koji je zamjena za potresom oštećenu katedralu. Korizmeni susret sastojao se od pobožnosti Križnog puta i euharistijskog slavlja.

Susretu su nazočili članovi Gordan Galić, Milenko Tolić i Božidar Kovačić. Korizmeni susret predvodio je mons. Ivan Šaško, pomoćni biskup zagrebački, naši članovi su aktivno sudjelovali, Milenko Tolić kao čitač postaje Križnog puta, a Božidar Kovačić kao križonoša na Križnom putu i kao akolita učestvovao je u misnom slavlju.

Izvješće sastavio tajnik
Božidar Kovačić

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here