Klub OKB na obilježavanju “Dana Državnosti” Republike Hrvatske,obilježavanje 33. godišnjice Domovinskog rata i 25. športskim igrama Hrvatskih branitelja u organizaciji “Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Bedekovčina”.

0
140

Bedekovčina 30.05. 2024.

Klub OKB na obilježavanju “Dana Državnosti” Republike Hrvatske,obilježavanje 33. godišnjice Domovinskog rata i 25. športskim igrama Hrvatskih branitelja u organizaciji “Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Bedekovčina”…

Ugodno druženje i sportsko natjecanje s braniteljima iz svih krajeva “Lijepe naše”…poklonili monografiju “Gromova ” predsjedniku udruge UBIDR Bedekovčina  Stjepanu Jakoviću,za uzvrat dobili knjigu “plemenito srce Bedekovčine”i zahvalnicu za sudjelovanje na igrama.

Naša ekipa u sastavu Zdravko Grden i Mato Martinović osvojila 3. mjesto u Belotu!

Sudjelovali još u pripremi kotlića,visećoj kuglani i sportskom ribolovu.

Posle završetka igara posjetili grobno mjesto našeg (ove godine) preminulog člana Mihe Kramera,zapalili  mu svijeću zajedno s njegovim sinom Domagojem!!!!

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here