Izvještajno-izborni zbor podružnice Karlovačke županije URV 2.gbr „Gromovi“

0
5406

 Dana 27. listopada 2011. godine u Zagrebu, na HVU „Petar Zrinski“, u velikoj dvorani Doma HV, održan je izvještajno-izborni zbor podružnice Karlovačke županije uz nazočnost predsjednika URV g. Mile Krište i tajnika URV g. Ivana Krupeca.

 U radno predsjedništvo izabrani su g. Zdravko Franković za predsjednika, a g. Mato Špehar i g.Ivica Gašparović  za članove istog.

Nakon usvajanja dnevnog reda predsjednik PKŽ g. Mario Stišćak podnio je izvješće o radu Podružnice u 2011. godini, te se ukratko osvrnuo i na rad u protekle četiri godine.

Nakon izvešća pristupilo se izboru za predsjednika Podružnice. 

 Za novog predsjednika podružnice Karlovačke županije  jedoglasno je izabran g. Milan Valentić koji je odmah predložio članove Upravnog odbora koji su od strane Zbora jednoglasno prihvačeni: g.Mato Špehar, g.Damir Kalčić, g.Janko Žgela, g.Zlatko Tomac, g.Željko Žkivačić, g.Mladen Puškarić, g.Ante Hodak i g.Nenad Puškarić.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here