Izložba fotografija o gradu heroju – Vukovaru

0
848

U organizaciji Udruge hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91. ( UHBDR 91 ), pod pokroviteljstvom Koprivničko-križevačke županije, u ponedjeljak, 29. srpnja, u izložbenom salonu hotela Minerva u Varaždinskim Toplicama, otvorena je samostalna izložba fotografija u boji Mladena Pavkovića s naslovom “Da se ne zaboravi – Vukovar”.

Na izložbi, koju je otvorio hrvatski branitelj Damir Đurašin i dopredsjednik Udruge, predstavljene su brojne fotografije Grada heroja, a koje podsjećaju na sve ono što se događalo u vrijeme Domovinskoga rata.

Otvorena je u povodu Dana domovinske zahvalnosti, Dana pobjede i Dana hrvatskih branitelja.

To je već 65-ta Pavkovićeva izložba vezana uz hrvatski domovinski rat, a dosad je osim u Hrvatskoj svoje fotografije izlagao i u Mađarskoj, Austriji, Italiji  i  Njemačkoj.

Izložba Mladena Pavkovića o Gradu heroju – Vukovaru, može se razgledati do 16. kolovoza ove godine.

 

Biljana Barković

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here