IVAN ČANČAR 1957. – 2012.

0
1455
Obavješćujemo ratne veterane 2. gardijske brigade “Gromovi” da je u 55. godini života preminuo naš suborac, hrvatski branitelj Ivan Čančar, ratni veteran Gromova. Pokop pokojnika bit će u utorak, 29. svibnja u 16,00 sati na mjesnom groblju u Pešćenici pokraj Lekenika. Obitelji, rodbini, suborcima i prijateljima izražavamo iskrenu sućut.
Gardist Ivan Čančar rođen je 24. lipnja 1957. godine. U 2. gardijsku brigadu pristupio je u rujnu 1993. godine. U obrani Domovine sudjelovao je s postrojbama Brigade; 3. pješačkom bojnom, Logističkom satnijom i Bitnicom protuzračne obrane. Umirovljen je 2003. godine.
Za zasluge i doprinose u Domovinskom ratu odlikovan je Spomenicom domovinske zahvalnosti, Medaljom Oluja, Priznanjem 2. gbr sa Zlatom značkom Grom i više drugih nagrada zapovjednika postrojbe.
Počivao u miru Božjem i laka mu bila hrvatska zemlja.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here