IVAN BLAŽEVIĆ 2.11. 1962 – 2.7.2022.

0
884

S tugom i žalošću obavješćujemo veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da je u subotu  2. srpnja 2022. god. tragično preminuo u prometnoj nesreći umirovljeni desetnik HV-a, hrvatski branitelj i veteran Gromova, Ivan Blažević.

Ivan je bio pripadnik 2. gardijske brigade „Gromovi“, 3. pješačke bojne od 1.3.1992. do 31.10.2001, kada je umirovljen. Tijekom Domovinskog rata sudjelovao je u obrani Domovine na Banovinskom, Dubrovačkom, Bosansko-brodskom, Oraško-šamačkom i Mostarskom bojištu, sudionik je operacija „Tigar“,„Oluja“ i „Una 95“. Tijekom borbi na Posavskom bojištu bio je i ranjen.

Pokop pokojnog Ivana bit će u četvrtak 7. srpnja 2022. godine u 13 sati na zagrebačkom groblju Markuševec.

Ožalošćenoj obitelji, rodbini i prijateljima u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ izražavamo iskrenu sućut.

Ivane, počivaj u miru Božjem i laka ti bila hrvatska zemlja!

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here