In memoriam: Nevenka Topalušić

0
1648

U povodu četvrte godišnjice smrti hrvatske braniteljice, veteranke 2. gbr Gromovi, 22. listopada zapaljene su svijeće kod Spomen obilježja  na Trgu Nevenke Topalušić  ispred Ministarstva hrvatskih branitelja u Zagrebu.

Okupljeni ispred Spomen obilježja ispred Ministarstva branitelja, veterani Gromova, članovi obitelji te ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved odali su počast hrvatskoj braniteljici Nevenki Topalušić.

Prije četiri  godine tijekom poznatih prosvjeda stopostotnih hrvatskih ratnih vojnih invalida ispred Ministarstva branitelja u zagrebačkoj Savskoj ulici, preminula je narednica Nevenka Topalušić, stopostotni hrvatski ratni vojni invalid, pripadnica HV-e,  ratne postrojbe 2. gardijske brigade Gromovi.

Foto: Ivica Ićo Vukoje

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here