IN MEMORIAM GOJKO ŠUŠAK 16.3.1945. – 3.5.1998.

0
1050

Pozivamo sve Vas  veterane Gromova, hrvatske branitelje i domoljube da u zajedništvu i s pijetetom odamo počast ratnom ministru obrane Republike Hrvatske Gojku Šušku a povodom 18. godišnjice njegove smrti.

 

utorak, 3. svibanj 2016.g.

10,00 sati – polaganje vijenaca i paljenje svijeća na grobu ministra obrane Gojka                           Šuška na gradskom groblju Mirogoj u Zagrebu

18,00 sati –  Sveta Misa zadušnica u crkvi bezgrješnog začeća Blažene Djevice                            Marije, franjevački samostan u Dubravi na adresi Avenija Gojka  Šuška                      2 (okretište tramvaja u Dubravi),  Sv. Misu organizira  obitelj Šušak.

 

Gojko Šušak bio je ministar obrane u Vladi RH od 1991. do 1998. godine u najvažnijem razdoblju stvaranja i obrane od agresije Domovine Hrvatske.

Kako su mnogi do sada govorili: ” Ministar obrane Republike Hrvatske Gojko Šušak nije bio čovjek od velikih riječi, ali je bio čovjek od riječi.”

Hrvatski narod će ga pamtiti kao Ministra obrane, pobjedničke, Hrvatske vojske.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here