ILIJA PUHALOVIĆ 03.12.1957. – 06.01.2022.

S tugom i žalosti obavješćujemo sve ratne veterane 2. gardijske brigade “Gromovi”, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da je umro naš Grom, pripadnik Udruga ratnih veterana 2.gardijske brigade Gromovi hrvatski branitelj Ilija Puhalović.

Ilija Puhalović bio je pripadnik Inženjerijske satnije 2. gardijskoj brigadi Gromovi.

Sprovod pokojnog  Ilije Puhalovića bit će u subotu 08. siječnja 2022. godine u 12:00 sati, na Gradskom groblju Sveti Benedikt u Petrinji.

Ožalošćenoj obitelji, tugujućoj rodbini i prijateljima pokojnog Ilije Puhalovića u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi izražavamo iskrenu sućut.

Ilija Puhaloviću, počivaj u miru Božjem i neka Ti je laka hrvatska zemlja za čiju si se  slobodu nesebično borio.

JEDNOM GROM – ZAUVIJEK GROM