ILIJA EVIĆ 16. 01. 1966. – 17.11.2020.

0
1494

S tugom i žalošću obavješćujemo sve veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, veterane Hrvatskog vijeća obrane, prijatelje i poznanike da je u utorak  17. studenoga 2020. god. iznenada preminuo naš Grom, hrvatski branitelj, Ilija Ević.

Ilija je bio pripadnik 2. gardijske brigade „Gromovi“, Inženjerijske satnije do 2001. godine, a tijekom Domovinskog rata sudjelovao je u obrani Domovine u sastavu Hrvatskog vijeća obrane.

Pokop pokojnog Ilije bit će u četvrtak 19. studenog 2020. godine u 13 sati na mjesnom groblju Satnica Đakovačka.

Ožalošćenoj supruzi Nadi – dugogodišnjoj pripadnici Gromova, sinovima Patriku i  Mladenu, kćeri Matei, te ostaloj tugujućoj rodbini i prijateljima u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ izražavamo iskrenu sućut.

Ilija, počivaj u miru Božjem i laka ti bila hrvatska zemlja!

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here