Humanitarni futsal spektakl u SPORTSKOJ DVORANI BREZOVICA u Sisku, 06.01.2023. godine

0
443

URV 2. GBR. GROMOVI SMŽ sudjelovala je sa Malonogometnom ekipaom na Humanitarnom futsal spektaklu u SPORTSKOJ DVORANI BREZOVICA u Sisku, 06.01.2023. godine.

Klub navijača Dinama Bad Blue Boys Sisak je organizirao humanitarni futsal turnir za pomoć obitelji Šimić iz Siska, koja je u katastrofalnom potresu koji je pogodio velik dio Sisačko-moslavačke županije ostala bez krova nad glavom, a uz to ih je pogodila i teška bolest. BBB su se ovako uključili u humanitarnu akciju „Vratimo djecu u topli dom“ koja već neko vrijeme traje za obitelj Šimić.

Na turniru su nastupili mladi nogometaši (2009. godište) Futsal Dinama, Metalca i Petrinjčice.

Uz sam „glavni turnir“ u kojem su sudjelovali Futsal Dinamo, Šibenik, Siscia i Petrinjčica, puna dvorana Brezovica uživala je u malonogometnim majstorijama ratnih veterana, sastali su se igrači 57. SAMB-a Marijan Celjak i URV 2. GBR. GROMOVI SMŽ, dok je posebnu pozornost publike privukao susret veterana, legendi Dinama i Siska.

  1. SAMB „MARIJAN CELJAK” – URV 2. GBR GROMOVI 2:3

https://www.smz.hr/aktualno/9827-humanitarni-futsal-spektakl-u-sd-brezovica-u-sisku

https://portal53.hr/odrzan-humanitarni-turnir-vratimo-djecu-u-topli-dom/

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here