HUMANITARNA AKCIJA DOBROVOLJNOG DAVANJA KRVI

Povodom obilježavanja 33. obljetnice osnutka 2. ”A” BRIGADE ZBORA NARODNE GARDE REPUBLIKE HRVATSKE, UDRUGA RATNIH VETERANA 2. GARDIJSKE BRIGADE GROMOVI priključila se  GRADSKIM DRUŠTVOM CRVENOG KRIŽA PETRINJA i sudjelovala u humanitarnoj akciji dobrovoljnog davanja krvi u VETERANSKOM CENTRU PODRUŽNICI PETRINJA, gdje su veterani GROMOVA iako većina u statusu ratnog vojnog invalida darivali dragocjenu tekućinu koja pomaže svima kojima je to potrebno.

Tako se veterani GROMOVA prisjećajući  žrtve svojih 208 GROMOVA i svih koji su u Domovinskom ratu ugradili svoje živote u temelje Lijepe naše Hrvatske humanitarnim činom odužuju svim njima, a humanitarna gesta darivanja dragocjene tekućine je za sve potrebne građana Hrvatske.

Ovom humanitarnom akcijom dobrovoljnog davanja krvi prikupljeno je 93 doze krvi, dobrovoljnom davanju pristupilo je 5 novih darivatelja, svima Vam hvala.