HUMANITARNA AKCIJA DOBROVOLJNOG DAVANJA KRVI

0
214

Povodom obilježavanja 33. obljetnice osnutka 2. ”A” BRIGADE ZBORA NARODNE GARDE REPUBLIKE HRVATSKE, UDRUGA RATNIH VETERANA 2. GARDIJSKE BRIGADE GROMOVI priključila se  GRADSKIM DRUŠTVOM CRVENOG KRIŽA PETRINJA i sudjelovala u humanitarnoj akciji dobrovoljnog davanja krvi u VETERANSKOM CENTRU PODRUŽNICI PETRINJA, gdje su veterani GROMOVA iako većina u statusu ratnog vojnog invalida darivali dragocjenu tekućinu koja pomaže svima kojima je to potrebno.

Tako se veterani GROMOVA prisjećajući  žrtve svojih 208 GROMOVA i svih koji su u Domovinskom ratu ugradili svoje živote u temelje Lijepe naše Hrvatske humanitarnim činom odužuju svim njima, a humanitarna gesta darivanja dragocjene tekućine je za sve potrebne građana Hrvatske.

Ovom humanitarnom akcijom dobrovoljnog davanja krvi prikupljeno je 93 doze krvi, dobrovoljnom davanju pristupilo je 5 novih darivatelja, svima Vam hvala.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here