Gromovi ZG podružnice obilježili Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja i 25.obljetnica Oluje

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana branitelja i 25. jubilarne obljetnice vojno-redarstvene operacije Oluja, izaslanstvo Grada Velike Gorice , predsjednik Gradskog vijeća i zamjenik gradonačelnika  položili su danas vijence kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu na platou ispred Gradskog groblja.

Vijence su položili i svijeće zapalili članovi obitelji poginulih hrvatskih branitelja, predstavnici braniteljskih udruga, Hrvatske vojske, policije, vatrogasaca te predstavnici političkih stranaka.

U skopu današnje proslave obitelj, suborci i lovci u zajedničkom sjećanju na heroja, Groma Jadranka Cumbaja odali su počast i zapalili svjeću.

u spomen na svog lovca i ratnika, pukovnika HV Jadranka Cumbaja, sagradili su lovačku čeku sa spomen obilježjem. Nazvali su je „Jadrankova čeka“.