ŽELJKO ( FRANJO ) GALOVIĆ

0
1652

 

U žalosti i tuzi  obavješćujemo ratne veterane 2. gardijske brigade „Gromovi“, hrvatske branitelje, prijatelje i poznanike da nas je iznenadnom smrću  napustio naš Grom, hrvatski branitelj Željko Galović.

Pokojni Željko, od 30. rujna 1991. godine bio je pripadnik  2. gardijske  brigade Gromovi.  S 2. gbr Gromovi prošao je sva ratišta u vrijeme Domovinskog rata na kojima je postrojba djelovala. Za svoj doprinos u obrani i oslobađanju Republike Hrvatske u  Domovinskom ratu višestruko je odlikovan.

Sprovod pokojnog Željka bit će u ponedjeljak 9. srpnja  2018. godine novom groblju u Dugom Selu s početkom u 14,00 sati.

Ožalošćenoj obitelji,  tugujućoj rodbini i  prijateljima pokojnog Željka  u ime Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi  izražavamo iskrenu sućut.

Željko, počivaj u miru Božjem i neka Ti je laka hrvatska zemlja za čiju si se  slobodu borio.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here