Gromovi uredili grob pokojnog suborca Ivice Bunjevca

0
1932

Članovi Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi, Kluba OKB-a 2. gbr prikupili su sredstva za uređenje groba pokojnog Ivice Bunjevca pokopanog na gradskom groblju u Petrinji. Grob pokojnog Ivice bio je neodržavan i neobilježen. Klub OKB-a 2. gbr Gromovi donio je odluku da uredi grob svog pokojnog prijatelja i suborca. Tako su se članovi Kluba okupili 11. lipnja i organizirali uređenja groba i postavljanje križa na grob svojeg suborca. Tom prigodom nakon uređenja groba članovi Kluba obišli su kapelicu Svetog Iljije Proroka u petrinjskoj  vojarni „Pukovnik Predrag Matanović“ i zapalili svijeću za sve poginule i umrle pripadnike 2. gardijske brigade Gromovi. Druženje Gromova nastavljeno je na kupalištu Kupe u Petrinji uz roštilj, nogomet i kupanje.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here