Gromovi u Sisku na proslavi Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, 25. obljetnice VRO “OLUJA 95”

0
1014

 

 

U organizaciji Grada Siska povodom proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja, te proslave 25. obljetnice VRO “OLUJA 95”.

URV 2. GBR GROMOVI SMŽ u zajedništvu sa Koordinacijom udruga proizašlih iz Domovinskog rata Sisačko-moslavačke županije odala je počast poginulim, nestalim i umrlim hrvatskim braniteljima i civilima u VRO “OLUJA 95” i Domovinskom ratu.

Kod Središnji Križ na Gradskom groblju Viktorovac položili su se vijenci, zapalile svijeće i pomolilo se za pokojne, kod Spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Parku dr. Franje Tuđmana zapalili su se svijeće.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here