Gromovi posjetili v.d. ravnatelja HRT-a

0
1029

Izaslanstvo Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade predvođeno predsjednikom udruge umirovljenim pukovnikom Ivanom Krupecom 25. svibnja posjetili su v.d. glavnog  ravnatelja HRT-a gospodina Sinišu Kovačića. Tom prigodom Gromovi su se zahvalili svim djelatnicima HRT-a na doprinosu prilikom medijskog praćenja obilježbe  25. obljetnice ustrojstva 2. gbr Gromovi koja je obilježena 15. svibnja ove godine. Posebna zahvala upućena je gospođi Lejdi Oreb na nesebičnoj pomoći u pripremi i provedbi same obilježbe. Hrvatskoj radio televiziji udruga je uručila Zahvalnicu a koju je primio sam v.d. glavnog ravnatelja g. Siniša Kovačić. Uz predsjednika u posjetu HRT-u bili su i Robert Ćaran i Krešimir Maretićčlanovi udruge i organizacijskog tima provedbe 25. obljetnice ustrojstva 2. gbr Gromovi.

foto: K. Maretić

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here