Gromovi podijelili Monografije 2. gbr ravnateljima OŠ Smž-e

0
966

U nazočnosti ministra branitelja Tome Medveda,  Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade podijelila je Monografije 2. gbr Gromovi ravnateljima Osnovnih škola Sisačko-moslavačke županije.  Udruga provodi program „Promicanje vrijednosti Domovinskog rata“, program je dobio potporu Ministarstva branitelja. Cilj programa je prenošenje vrijednosti Domovinskog rata na mlađe generacije, u šest županija i Grad Zagreb udruga će za školske knjižnice osnovnih škola dodijeliti monografije 2. gbr Gromovi.

Tako je Monografija 4. svibnja 2016.g. podijeljena u sisačkoj Glazbenoj školi Frana Lhotke gdje su ravnateljima OŠ s područja Sisačko-moslavačke županije uručeni primjerci knjige za njihove školske knjižnice. Podjeli monografije uz ministra branitelja  prisustvovao je i župan Sisačko-moslavačke županije g. Ivo Žinić,  zamjenica župana gospođa  Anita Sinjeri – Ibrišević, predsjednica Županijske skupštine gospođa Ivanka Roksandić, pročelnik UO za prosvjetu, kulturu i sport Darjan Vlahov, viši kustos muzeja Grada Siska gospodin Ivica Valent, te članovi Upravnog odbora Podružnice Sisačko-moslavačke županije.

Zbog ne sebične potpore u provedbi ovog programa ali i drugih programa koje udruga provodi primjerci  monografije uručeni su i ministru branitelja Tomi Medvedu, županu Smž-e Ivi Žiniću, predsjednici Županijske skupštine Ivanki Roksandić, pročelniku UO za prosvjetu, kulturu i sport Darjanu Vlahovu, muzeju Domovinskog rata  Grada Siska i višem kustosu muzeja Ivici Valentu.

Foto galerija:http://www.smz.hr/

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here