Gromovi osvojili turnir u Sisku

U organizaciji Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata grada Siska, a povodom obilježavanja Dana Sisačko-moslavačke županije, u Sisku je 10. lipnja 2012. godine u dvorani “Brezovica” održan 5. memorijalni malonogometni turnir posvećen  poginulim i nestalim hrvatskim  braniteljima iz Domovinskoga rata. Malonogometna momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ sudjelovala je na ovom turniru u slijedećem sastavu: Stjepan Kukurić, voditelj momčadi,  Nenad Vlahovac, golman, te igrači Sanjin Lalić, Drago Matanović, Ivica Perak, Dario Kovačević, Damir Klarić, Saša Mikočević, Željko Abramović, Nenad Stražanac i Milan Matanović. Zanimljivo je spomenuti kako momčad Gromova u ovom natjecanju nije primila niti jedan gol i nadmoćno je pobjeđivala svakog suparnika. Dakle, prvo mjesto osvojila je momčad URV 2. gbr „Gromovi“, drugo Udruga branitelja Bošnjaka SMŽ, a treće mjesto UBBGS. Najbolji strijelac turnira je Dario Kovačević, član momčadi Gromova, a najbolji golman turnira Nenad Vlahovac, također iz momčadi veterana Gromova. Po završetku turnira uz zajednički objed upriličeno je prigodno druženje ratnih veterana.