Gromovi osvojili turnir u Sisku

0
2255

U organizaciji Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata grada Siska, a povodom obilježavanja Dana Sisačko-moslavačke županije, u Sisku je 10. lipnja 2012. godine u dvorani “Brezovica” održan 5. memorijalni malonogometni turnir posvećen  poginulim i nestalim hrvatskim  braniteljima iz Domovinskoga rata. Malonogometna momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ sudjelovala je na ovom turniru u slijedećem sastavu: Stjepan Kukurić, voditelj momčadi,  Nenad Vlahovac, golman, te igrači Sanjin Lalić, Drago Matanović, Ivica Perak, Dario Kovačević, Damir Klarić, Saša Mikočević, Željko Abramović, Nenad Stražanac i Milan Matanović. Zanimljivo je spomenuti kako momčad Gromova u ovom natjecanju nije primila niti jedan gol i nadmoćno je pobjeđivala svakog suparnika. Dakle, prvo mjesto osvojila je momčad URV 2. gbr „Gromovi“, drugo Udruga branitelja Bošnjaka SMŽ, a treće mjesto UBBGS. Najbolji strijelac turnira je Dario Kovačević, član momčadi Gromova, a najbolji golman turnira Nenad Vlahovac, također iz momčadi veterana Gromova. Po završetku turnira uz zajednički objed upriličeno je prigodno druženje ratnih veterana.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here