Gromovi obišli Vukovar grad heroj

0
1582

naslovna

U organizaciji URV 2. gbr Gromovi, Podružnice Sisačko-moslavačke županije veterani Gromova i članovi njihovih obitelji 24. rujna posjetili su Vukovar  herojski grad. Uz potporu Sisačko-moslavačke županije  Podružnica je sprovela putovanje u Vukovar i obilazak svih značajnih mjesta stradanja hrvatskih branitelja i civila kao i značajna mjesta otpora hrvatskih branitelja u Vukovaru 1991.g. Voditelj grupe u Vukovaru bio je hrvatski branitelj Josip Jakobović,  sudionik obrane Vukovara. Josip je evocirao uspomenu na dane kada se 1991.g. grad Vukovar herojski branio od veliko-srpske agresije. Kao sudionik vremena, Josip je  veterane Gromova upoznao sa svim značajnim mjestima bitke u Vukovaru, te mjestom pogibije heroja i generala Blage Zadre.

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here