Gromovi na 6. malonogometnom turniru održanom u čast poginulih i nestalih branitelja

0
990

U sklopu obilježavanja Dana Grada Siska u sisačkoj je športskoj dvorani „Brezovica“ u nedjelju 9. lipnja 2013. godine održan  6. Memorijalni malonogometni turnir i druženje branitelja „U čast poginulim i nestalim hrvatskim braniteljima“. Turnir je održan u organizaciji UHDDR-a Temeljni ogranak Sisak i uz pomoć mnogih donatora. Sudjelovalo je osam momčadi braniteljskih udruga: UHDDR Temeljni ogranak Sisak Novi, UHDDR Ogranak Kutina, UHDDR Temeljni ogranak Budaševo, HVIDR-a Petrinja, UDVDR Petrinja, UBBDRRH OGS i SMŽ, UBBGS Sisak i Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnica SMŽ-e. Prvo mjesto na turniru osvojila je momčad UHDDR Ogranak Kutina, drugo mjesto momčad UHDDR Temeljni ogranak Sisak Novi i treće mjesto momčad UBBDRRH OGS i SMŽ-e.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here