Gromovi na Uskrsnom turniru

0
1108

Na uskrsni ponedjeljak 9. travnja 2012. godine na športskom terenu NK Hrvatski Dragovoljac u zagrebačkom naselju Siget, održan je prvi malonogometni Uskrsni turnir u u čast poginulim hrvatskim vitezovima u Domovinskom ratu. Organizator turnira je bio Hrvatski malonogometni klub „Tange Lange“ s nositeljem Ivanom Spajićem, bratom poginulog branitelja i pripadnika 4. gbr  Zlatka Spajića.

Na turniru su sudjelovale nogometne momčadi veteranskih udruga elitnih postrojba HV-a i MUP-a: 1. gardijska brigada „Tigrovi“, 2. gardijska brigada „Gromovi“, 4. gardijska brigada „Pauci“, 1. Hrvatski gardijski zdrug, 8. lakojurišna brigada VP, Specijalna policija, Vojna policija i HOS. Momčad Gromova je bila iz Podružnice Sisačko-moslavačke županije na čelu s predsjednikom Davorom Smuđom. Ovaj lijepo organizirani i hvalevrijedan turnir posvećen svim poginulih hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu na početku je blagoslovio poznati franjevac iz župe Uzvišenja Sv. Križa, Smiljan Dragan Kožul. Prvo mjesto osvojila je momčad Specijalne policije, drugo Vojne policije, treće 1. gbr Tigrovi i četvrto 4. gbr Pauci.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here