Gromovi na memorijalnom malonogometnom turniru gardijskih brigada, HOS-a, vojne i specijalne policije (Foto)

0
1328

U zagrebačkoj športskoj dvorani UBDR – Sportski klub Podsused, u subotu 13. prosinca 2014. godine održan je Prvi pozivni memorijalni malonogometni turnir gardijskih brigada, HOS-a, vojne i specijalne policije.  Turnir u organizaciji Udruge dragovoljaca HOS-a Zagreb i ŠRDHOS Zagreb održan je u čast i spomen svim poginulim braniteljima iz Domovinskog rata.

Turnir su svečano otvorili, voditelj turnira Zvonko Lucić, predsjednik UDHOS Zagreb Ivan Friščić, i koordinator zagrebačkog Gradskog ureda za branitelje Miodrag Demo.

Prigodnim pozdravom i zahvalom za doprinos u očuvanju sjećanja na poginule bojovnike – hrvatske branitelje, natjecateljima i brojnim predstavnicima braniteljskih udruga iz cijele Hrvatske obratio se Ivan Friščić, predsjednik Udruge dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba.

Uz momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ pod izborničkom palicom  narednika Bože Ćurića, na turniru su sudjelovale momčadi udruga ratnih veterana  1. hrvatskog gardijskog zdruga, 1. gardijske brigade „Tigrovi“, 7. gardijske brigade „Pume“, 9. gardijske brigade „Vukovi“, Prvog hrvatskog redarstvenika i HOS-a.

Turnir je osvojila momčad Udruge veterana 1. hrvatskog gardijskog Zdruga. Najbolji strijelac turnira bio je  Mirko Šuća iz 1. HGZd-a, najbolji igrač turnira je Ivica Lovrić, također iz 1. HGZd-a, a najbolji vratar bio je Zlatko Papec iz momčadi 7. gardijske brigade „Pume“.

Nakon turnira umirovljeni brigadni general Tomo Medved i predsjednik UDHOS Zagreb Ivan Friščić momčadima i natjecateljima uručili su nagrade, prijelazni pehar i uspomenice.

Poredak prva četiri mjesta:

1. 1.HRVATSKI GARDIJSKI ZDRUG

2. 7.GARDIJSKA BRIGADA – PUME

3. 9.GARDIJSKA BRIGADA – VUKOVI

4. HOS

 

Robert Ćaran

Fotogalerija:

(Božo Ćurić)

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here