Gromovi na humanitarnom turniru povodom Dana državnosti (Foto)

Malonogometna momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnice karlovačke županije sudjelovala je na Dan državnosti RH, 25. lipnja 2013. godine na humanitarnom turniru u Donjem Mekušju pokraj Karlovca. Turnir je organizirala Udruga branitelja domovinskog rata (UBDR) NK Kupa iz Donjeg Mekušja.

Na turniru se natjecalo jedanaest malonogometnih momčadi braniteljskih udruga i to isključivo veterani Domovinskog rata. Novčani iznos prikupljen od kotizacije (300 kn po momčadi) namijenjen je dvjema braniteljskim obiteljima u lošoj egzistencijalnoj situaciji, jednoj obitelji iz Udruge 2. gbr Gromova PKŽ-e i drugoj, obitelji umrlog pripadnika policije.

Malonogometna momčad Gromova PKŽ osvojila je treće mjesto.

Ukupan poredak je slijedeći:

1. mjesto – UDVDR Ozalj-Žakanje

2. mjesto – Branitelji Rakovica

3. mjesto – URV 2. gbr „Gromovi“ PKŽ

4. mjesto – Udruga specijalne jedinice policije „Grom“ Karlovac.

Nakon održanog turnira branitelji i članovi obitelji su na zajedničkom druženju uz domoljubne pjesme i glazbu proslavili Dan državnosti Republike Hrvatske.

Fotogalerija: