Gromovi na humanitarnom turniru povodom Dana državnosti (Foto)

0
1080

 

Malonogometna momčad Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnice karlovačke županije sudjelovala je na Dan državnosti RH, 25. lipnja 2013. godine na humanitarnom turniru u Donjem Mekušju pokraj Karlovca. Turnir je organizirala Udruga branitelja domovinskog rata (UBDR) NK Kupa iz Donjeg Mekušja.

Na turniru se natjecalo jedanaest malonogometnih momčadi braniteljskih udruga i to isključivo veterani Domovinskog rata. Novčani iznos prikupljen od kotizacije (300 kn po momčadi) namijenjen je dvjema braniteljskim obiteljima u lošoj egzistencijalnoj situaciji, jednoj obitelji iz Udruge 2. gbr Gromova PKŽ-e i drugoj, obitelji umrlog pripadnika policije.

 

Malonogometna momčad Gromova PKŽ osvojila je treće mjesto.

Ukupan poredak je slijedeći:

1. mjesto – UDVDR Ozalj-Žakanje

2. mjesto – Branitelji Rakovica

3. mjesto – URV 2. gbr „Gromovi“ PKŽ

4. mjesto – Udruga specijalne jedinice policije „Grom“ Karlovac.

 

Nakon održanog turnira branitelji i članovi obitelji su na zajedničkom druženju uz domoljubne pjesme i glazbu proslavili Dan državnosti Republike Hrvatske.

 

Fotogalerija:

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here