Gromovi na humanitarnom malonogometnom turniru

0
932

 

Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnica Karlovačke županije sudjelovala je 19. lipnja 2014. sa svojom momčadi na humanitarnom malonogometnom turniru u Donjem Mekušju, kojeg drugu godinu za redom organizira Udruga branitelja Domovinskog rata NK Kupa iz Donjeg Mekušja. Na prošlogodišnjem turniru prikupljena sredstva od kotizacije sudionika turnira podijeljena su dvjema braniteljskim obiteljima težeg materijalnog stanja, od kojih je jedna obitelj člana URV 2. gbr Gromovi.

Ove godine prikupljena sredstva biti će osobno uručena dvjema obiteljima branitelja koji su pogođeni poplavama u Slavoniji.

Momčad URV 2. gbr Gromovi PKŽ ove je godine osvojila turnir, dok je prošle godine zauzela treće mjesto. Najbolji strijelac turnira je bio Grom Slavko Bionda.

Drugo mjesto osvojila je Udruga NK “Karlovac”, a treće Udruga branitelja “Rakovica”.

Sudionici turnira :

1. URV 2.gbr Gromovi PKŽ

2. Udruga branitelja Draganić

3. Udruga satnije “Rebels”

4. Udruga NK “Karlovac”

5. Udruga branitelja “Rakovica”

6. UBDR NK “Kupa”

Fotogalerija:

 

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here