Gromovi na 14. memorijalu poginulim bojovnicima Domovinskog rata (Foto)

0
1035

U športskoj dvorani UBDR – Sportski klub Podsused, u subotu, 11. siječnja 2014 održan je 14. Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata u malom nogometu. Turnir tradicionalno organizira Udruga dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba. Iako za ovaj memorijal postoji veliki interes, organizator je mogao omogućiti nastup pet malonogometnih momčadi braniteljskih udruga Grada Zagreba, među kojima je počast sudjelovanjem dodijelio Udruzi ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“. Prigodnim pozdravom i zahvalom za doprinos u očuvanju sjećanja na poginule bojovnike – hrvatske vitezove Grada Zagreba natjecateljima se obratio Ivan Friščić, predsjednik Udruge dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba. Prije otvaranja turnira Friščić je naglasio kako nije najvažnije tko će pobijediti, već doprinos u odavanju počasti i spomena na žrtvu poginulim hrvatskim braniteljima. Nakon odigranog turnira, podjele pehara i medalja, branitelji su se zadržali na zajedničkom objedu i ugodnom druženju.

Sudionici turnira i redoslijed ostvarenih rezultata:

  1. UDRUGA DRAGOVOLJACA HRVATSKIH OBRAMBENIH SNAGA STENJEVEC
  2. ŠPORTSKO REKREACIJSKO DRUŠTVO HRVATSKIH OBRAMBENIH SNAGA GRADA    .     ZAGREBA
  3. UDRUGA RATNIH VETERANA 1. GARDIJSKE BRIGADE „TIGROVI“
  4. UDRUGA VOJNE POLICIJE
  5. UDRUGA RATNIH VETERANA 2. GARDIJSKE BRIGADE „GROMOVI“

 

Fotogalerija:

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here