Gromovi Krapinsko zagorske, sa članovima Varaždinske i Međimurske županije svečano obilježavaju 33. obljetnicu ustrojstva

0
165

 

Nakon obilaska i odavanja počasti paljenjem svijeća na grobovima naših poginulih prijatelja, centralna svečanost za zagorske, varaždinske i međimurske ” Gromove” održana je danas u Krapini, na prostoru Spomen obilježja svim poginulim braniteljima sa područja KZŽ-e

Odavanjem počasti paljenjem svijeća i polaganjem cvjetnog aranžmana. Svečanosti su nazočili; obitelj pok. Mladena Kušara, župan KZŽ-e Željko Kolar, saborski zastupnik i gradonačelnik Grada Krapine Zoran Gregurović, načelnik općine Jesenje Dario Cvrtila, voditeljica Područnog odjela MHB Krapina Ivana Iskrić i članovi naše udruge.

Uz prigodno obraćanje predsjednika Podružnice Zvonimira Kantolića i čestitke svim ” Gromovima” uputili su i Župan KZŽ-e Željko Kolar, kao i saborski zastupnik i Gradonačelnik Grada Krapine Zoran Gregurović, zahvalivši na doprinosu “Gromova” u Domovinskom ratu, na čast i slavu naše domovine.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here