Gromovi Krapinsko-zagorske podružnice posjetili Vukovar

0
979

Gromovi Krapinsko-zagorske podružnice posjetili Vukovar

U organizaciji Urv 2. gbr Gromovi, podružnice Krapinsko-zagorske županije članovi podružnice i njihove obitelji 10. studenog posjetili su Vukovar. Veterani Gromova odali su počast poginulim herojima obrane Vukovara. Obišli su mjesta stradanja hrvatskih branitelja i Vukovaraca u velikosrpskoj agresiji na Vukovar 1991.godine. U sklopu posjeta uz pratnju vodiča Gromovi su obišli  muzej u sklopu Vukovarske bolnice i muzej u sklopu Vukovarske vojarne, odali počast poginulim i nestalim kod Bijelog Križa, na centralnom Vukovarskom groblju hrvatskih branitelja, na grobu našeg heroja generala Blage Zadre, Trpinjskoj cesti i Ovčari. Važno je istaknuti da su u obilasku Vukovara  sudjelovali i mlađi naraštaji koji su iskazali ogromno zanimanje za događanja tijekom Domovinskog rata. Potporu ovom posjetu Gradu heroju, dala je Krapinsko-zagorska županija osiguravši prijevoz u Vukovar.

foto: Z. Kantolić

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here