Gromovi drugi na malonogometnom turniru gardijskih brigada, HOS-a, vojne i specijalne policije

U športskoj dvorani Udruge branitelja domovinskog rata – Sportski klub Podsused u Zagrebu, održan je u subotu 10. studenog 2018. godine Peti pozivni memorijalni malonogometni turnir gardijskih brigada, HOS-a, vojne i specijalne policije u čast  i spomen poginulim braniteljima iz Domovinskog rata. Turnir je održan u organizaciji Udruge dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba i Športskog rekreacijskog društva dragovoljaca HOS-a Zagreb.

Turnir su svečano otvorili voditelj Odjela za branitelje Grada Zagreba, Miodrag Demo i predsjednik UDHOS ZAGREB, Ivan Friščić.

Na svečanosti otvaranja nazočili su i predsjednik Zbora udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi Krešimir Maretić, zapovjednik Pukovnije Vojne policije brigadir Mate Radoš, kao i mnogi drugi predstavnici braniteljskih udruga.

Veterani Gromova osvojili su drugo mjesto. Najbolji strijelac turnira bio je  Stanko Jelić–Tigrovi, najbolji igrač Marko Dogančić–Tigrovi, a najbolji golman Krunoslav Damjanović iz momčadi veterana Gromova.

Sastav momčadi Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“:

1. Zvonko Ivančić
  2. Mate Mamić
  3. Krešimir Vuk
  4. Zvonimir Ivančić
  5. Krunoslav Damjanović
  6. Damir Tolić
  7. Zdravko Šapina

Voditelj momčadi: Božo Ćurić

Poredak prva tri mjesta:

1. 1.GARDIJSKA BRIGADA TIGROVI
  2. 2.GARDIJSKA BRIGADA GROMOVI