Gromovi drugi na malonogometnom turniru gardijskih brigada, HOS-a, vojne i specijalne policije

0
1427

U športskoj dvorani Udruge branitelja domovinskog rata – Sportski klub Podsused u Zagrebu, održan je u subotu 10. studenog 2018. godine Peti pozivni memorijalni malonogometni turnir gardijskih brigada, HOS-a, vojne i specijalne policije u čast  i spomen poginulim braniteljima iz Domovinskog rata. Turnir je održan u organizaciji Udruge dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba i Športskog rekreacijskog društva dragovoljaca HOS-a Zagreb.

Turnir su svečano otvorili voditelj Odjela za branitelje Grada Zagreba, Miodrag Demo i predsjednik UDHOS ZAGREB, Ivan Friščić.

Na svečanosti otvaranja nazočili su i predsjednik Zbora udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi Krešimir Maretić, zapovjednik Pukovnije Vojne policije brigadir Mate Radoš, kao i mnogi drugi predstavnici braniteljskih udruga.

Veterani Gromova osvojili su drugo mjesto. Najbolji strijelac turnira bio je  Stanko Jelić–Tigrovi, najbolji igrač Marko Dogančić–Tigrovi, a najbolji golman Krunoslav Damjanović iz momčadi veterana Gromova.

Sastav momčadi Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“:

 1. Zvonko Ivančić
 2. Mate Mamić
 3. Krešimir Vuk
 4. Zvonimir Ivančić
 5. Krunoslav Damjanović
 6. Damir Tolić
 7. Zdravko Šapina

Voditelj momčadi: Božo Ćurić

Poredak prva tri mjesta:

 1. 1.GARDIJSKA BRIGADA TIGROVI
 2. 2.GARDIJSKA BRIGADA GROMOVI
 3. SPECIJALNA POLICIJA/ATJ LUČKO

SUDCI:  Nenad Stražanac i Igor Perak
Sudionici turnira, veteranske momčadi:

 1. hrvatski gardijski zdrug
 2. gardijska brigada – TIGROVI
 3. gardijska brigada – GROMOVI

Specijalna policija/ATJ Lučko

HOS

Vojna policija

Foto: udhos-zagreb

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here