GODIŠNJICA SMRTI MINISTRA OBRANE RH

0
991

Povodom obilježavanje 17. godišnjice smrti ministra obrane  Republike Hrvatske Gojka Šuška   hrvatski branitelji će na dostojanstven način odati počast i iskazati zahvalnost pokojnom ministru obrane RH.

Pozivamo sve vas  veterane Gromova, hrvatske branitelje i domoljube da u zajedništvu i s pijetetom odamo počast ratnom ministru obrane RH Gojku Šušku.

 

PROGRAM OBILJEŽAVANJA:

 

nedjelja, 3.5. 2015.g.

–          10,00 sati – polaganje vijnaca i paljenje svijeća na grobu ministra obrane Gojka             Šuška, prvom Predsjedniku RH dr. Fanji Tuđmanu i pred Zidom boli na                         gradskom  groblju Mirogoj u Zagrebu

 

ponedjeljak, 4.5.2015.g.

–          18,00 sati Sveta Misa zadušnica u crkvi bezgrješnog začeća Blažene Djevice                 Marije, franjevački samostan u Dubravi na adresi Avenija Gojka  Šuška 2                       (okretište tramvaja u Dubravi),  Sv. Misu organizira obitelj Šušak.

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here