Godišnje okupljanje veterana Elektroničkog djelovanja 2. gbr Gromovi

0
1563

Dana 10. prosinca 2016. godine pripadnici voda Elektroničkog djelovanja 2. gbr  Gromovi okupili su se u OPG „ŠATOVIĆ“, Topolovac gdje su organizirali godišnje okupljanje.

Okupljanje pripadnika provedeno je u sklopu 24. obljetnice ustrojavanja postrojbe voda ED u sastavu 2. gbr Gromovi.

Nakon odavanja počasti svim hrvatskim braniteljima i umrlom pripadniku voda ED Sjepanu Žugecu nazočnima su se obratili ratni zapovjednici voda ED Tihomir Šustić i Tomas Tomičić.

U obraćanju su istaknuli važnost okupljanja kako bi se održali uspomene na zajednički život i rad u postrojbi te su iskazali želju nastavka tradicije okupljanja i obilježavanja Dana postrojbe ED u narednom razdoblju.

U opuštenom i prijateljskom okružju stari prijatelji prisjetili su se svojih ratnih puteva, a posebno je upečatljiv dojam ostavio susret prijatelja koji se nisu vidjeli od odlaska u mirovinu, više od petnaest godina. Nakon zajedničke večere okupljanje se nastavilo u ugodnoj atmosferi uz prigodnu glazbu.

tekst/foto:T.Tomičić

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here