Fotogalerija – Gromovi na obilježavanju Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i 18. obljetnice VRO Oluja

0
969

 

Kako smo najavili na našoj mrežnoj stranici u obavijesti od 31. srpnja  u mnogim gradovima i mjestima širom Hrvatske Udruga ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ ali i mnogi drugi ratni veterani Gromovi sudjelovali su na proslavama Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i obilježavanjima 18. obljetnice VRO Oluja. Na poseban način prisjetili su se poginulih subranitelja i prijatelja odlazeći na njihove grobove ili spomen obilježja gdje su im molitvom, paljenjem svijećama i polaganjem vijenaca odali dužno poštovanje. Njima u spomen odigrani su i memorijalni nogometni turniri. Na memorijalnom turniru u Rakovici prvo mjesto osvojila je momčad Gromova PKŽ, a na memorijalnom turniru „Stjepan Hrvojić – Pepo“ u Selima Gromovi PSMŽ osvojili su treće mjesto.  U nastavku Vam u fotogaleriji prenosimo samo djelić onoga što su Gromovi fotografirali 4. i 5. kolovoza 2013. godine.

 

Fotogalerija:

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here