FORMIRANJE KLUBA OKB-a 2. GBR GROMOVI PRI ZAGREBAČKOJ PODRUŽNICI

0
1459

NASLOVNA (1)

Temeljem inicijative pripadnika OKB-a, 2. gardijske brigade Gromovi, Upravni odbor Udruge odobrio je formiranje Kluba OKB-a pri Zagrebačkoj podružnici. Dana 1. srpnja 2016.g. održan je i prvi radi sastanak između predstavnika URV 2. gbr Gromovi i predstavnika inicijatora formiranja Kluba OKB-a 2. gbr Gromovi te su tom prigodom konkretizirani detalji oko formiranja kluba pri Zagrebačkoj podružnici Udruge.

Dragi veterani Gromova, pripadnici OKB-a a koji želite pristupiti Klubu OKB-a 2. gardijske brigade Gromovi molimo Vas da se što prije javite odgovornim osobama ispred inicijatora za formiranje Kluba OKB-a:

  1. Željko Domša mob: 099/88 16 634 e-pošta: zdomsa@gmail.com
  2. Josip Rimac mob: 098/31 9318e-pošta: josip@inet.hr
  3. Damir Maršanić mob: 091/7816-559

Od gore navedenih osoba dobiti ćete sve potrebite informacije  za pristupanje URV 2. gbr Gromovi, Klubu OKB-a 2. gbr Gromovi.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here