DELEGACIJA “GROMOVA” NA OBILJEŽAVANJU 33. OBLJETNICE OSNUTKA 4. GARDIJSKE BRIGADE “PAUCI”

0
322

2024.04.28. SPLIT

Sudjelovali smo na svečanosti  obilježavanja 33. obljetnice osnutka 4. brigade zbora narodne garde u Splitu u vojarni “SVETOG KRIŽA” – Dračevac, 28.04.2024. godine.

Program obilježavanja počeo je moto defileom, padobranskim skokovima, dodjelom crvenih beretki “Pauci”, nastavio se odavanjem počasti poginulim hrvatskim braniteljima polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća u Kapeli SVETOG KRIŽA.

U zajedništvu ZUV HGP u čijem je sastavu bila i delegaciju URV 2.GBR GROMOVI položio se je zajednički vijenac i zapaljene su svijeće UDRUGA sljednici TIGROVA, GROMOVA, PAUKA, VUKOVA, PUMA Program se nastavio čitanjem imena poginulih i Svetom Misom.

Program je završio svečanom akademijom na medicinskom fakultetu u Splitu.

https://branitelji.gov.hr/vijesti/obiljezena-33-godisnjica-osnutka-4-gardijske-brigade-pauci/4649

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here