Dan zaljubljenih u obitelji Hafer

0
1324

Dva dana uoči Valentinova  sudbonosno da izrekli su Doris Domitrović i bojnik Silvestar Hafer, a na sam Dan zaljubljenih u njihovom domu posjetio ih je gradonačelnik Dinko Pintarić kako bi im čestitao i poželio još puno zajedničkih godina provednih u ljubavi i slozi.

Njihovo poznanstvo započelo je prije tri godine kada ih je upoznao Davor Smuđ, inače predsjednik Koordinacije udruga proizašlih iz Domovinskog rata grada Siska koji je bio jako dobar Silvijev prijatelj, a poznavao je i Doris. Bojnik Silvestar, inače pripadnik 2. gardijske brigade „Gromovi“, zaljubio se u vrijednu Doris koja mu je kao ratnom invalidu pomagala u kući. Nakon dvije i pol godine zajedničkog života, njihova je ljubav okrunjena i brakom te su upravo u najromantičnijem mjesecu u godini otvorili  novu stranicu svoje lijepe ljubavne priče.

Na Dan zaljubljenih, uz gradonačelnika, obitelj Hafer posjetio je i župnik Župe sv. Marije vlč. Branko Koretić koji je Doris i Silvestru poželio puno Božjeg blagoslova.

www.sisak.hr

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here