Dan pobjede i Domovinske zahvalnosti , Sisak 4.- 5. kolovoz 2011

0
1106

 

Obavještavam Vas o svečanom obilježavanju Dana pobjede i Domovinske zahvalnosti 4. i 5. kolovoza 2011.g. Pozivam Vas da se prijavite i za sportska natjecanja koja su u programu obilježavanja na dole navedeni mail ili voditelju sportskih ekipa S. Kukuriću na broj mobitela 099/8057-232.
Kupalište Zibel i ove je godine mjesto na kojem Grad Sisak u petak, 5. kolovoza za svoje sugrađane organizira cjelodnevnu proslavu Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja te 16. obljetnice vojno -redarstvene akcije Oluja. Proslava će započeti već dan ranije, u četvrtak, 4. kolovoza velikim koncertom kojeg će na Kupalištu Zibel održati trogirski slavuj, Vinko Coce. Siščani će i ove godine na Zibelu opušteno moći uživati u sportsko-zabavnom programu u sklopu kojeg je organiziran malonogometni turnir HVIDRA-e, te ribičko natjecanje Udruga proisteklih iz Domovinskog rata. U zabavnom dijelu programa nastupit će kulturno-umjetnička društva, Građansko željezničarska glazba Sisak i Sisačke mažoretkinje.
Za sve je posjetitelje proslave osigurana je bogata ugostiteljska ponuda, vojnički grah i pečene ribe.
Inače, obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja započet će dan ranije, 4. kolovoza polaganjem vijenca i paljenjem svijeća na Gradskom groblju Viktorovac i kod Spomenika poginulim braniteljima na Kontrobi.
Program se odvija pod pokroviteljstvom gradonačelnika Dinka Pintarića i predsjednika Gradskog vijeća Veljka Novaka
Obilježavanje Dana pobjede i domovinske zahvalnosti

Četvrtak, 4. kolovoza 2011. godine
21 sat – Kupalište Zibel – Koncert Vinko Coce
 

Petak, 5. kolovoza 2011. godine
 8 sati – početak ribolovnog natjecanja
10 sati – početak nogometnog turnira
16 sati – koncert Građansko željezničarske glazbe Sisak
16. 30 sati – program – Sisačke mažoretkinje
17 sati – doček raftingaša
17 sati – podjela vojničkog graha
18 sati – početak kulturno-zabavnog programa
19 sati – podjela medalja i podjela ribe
20 sati – nastup tamburaša
 
 
S poštovanjem!

Tajnik Podružnice SMŽ
Branko Kolarić
 
UDRUGA RATNIH VETERANA 2. GARDIJSKE BRIGADE GROMOVI
            PODRUŽNICA SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE
ADRESA: ULICA KRALJA TOMISLAVA 5, 44000 SISAK
PREDSJEDNIK        099/8057-233
DOPREDSJEDNIK   099/8057-232
TAJNIK                   099/8057-231
E-mail:gromovi91@gmail.com

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here