Čestitka predsjednika Udruge Gromova

0
1095

Poštovani članovi Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“, poštovani članovi obitelji poginulih Gromova, ratni veterani 2. gardijske brigade „Gromovi“ i čitatelji mrežne stranice URV 2. gbr Gromovi, sretan Vam Uskrs!

Najveća kršćanska svetkovina Uskrs je blagdan vjere i nade, pobjede dobra nad zlim, pobjede života nad smrću.

S tom snagom pobjede života koju nam je darovao Isus Krist  ispunimo naš svakodnevni život međusobnim uvažavanjem, zajedništvom, solidarnošću i razumijevanjem za bližnje.

U prigodi svetkovine Uskrsa posebno se prisjećamo naših poginulih, nestalih i umrlih Gromova. S uzorom na Krista oni su svoje živote dali za svoje prijatelje, za svoj narod. Ne zaboravimo ih, niti njihove obitelji u našim molitvama.

 Sretan Uskrs i svim djelatnim ratnim veteranima Gromova –  pripadnicima Oružanih snaga Republike Hrvatske, Gromovima –  pripadnicima 2. mb „Gromovi“ Gardijske motorizirane brigade HKoV-a i posebno onim Gromovima  koji će Uskrs proslaviti daleko od svojih obitelji u mirovnim misijama.

Svima vama dragi Gromovi, vašim obiteljima i  vašim najbližima u ime Upravnog odbora Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ i moje osobno, želim sretan i blagoslovljen Uskrs.

 

Predsjednik URV 2. gbr „Gromovi“

um. brigadir Mile Krišto

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here