Čestitamo Vam Dan neovisnosti Republike Hrvatske

0
1147

U trenutku kada slavimo Dan neovisnosti Republike Hrvatske prisjećamo se dana kada je Sabor Republike Hrvatske 8. listopada 1991. godine jednoglasno donio Odluku o raskidu svih državnopravnih veza Republike Hrvatske s bivšom državom.
Ovom Odlukom stvoreni su svi potrebni uvjeti za slobodan razvoj i punopravno sudjelovanje Republike Hrvatske u međunarodnim odnosima, čime je ostvaren stoljetni san hrvatskog naroda o samostalnost i neovisnosti.
Sa zahvalnošću sjećamo se svih onih koji su svoje živote utkali u temelje slobodne i neovisne hrvatske države kao i svih onih kojima se do današnjeg dana ne zna grob.

Poštovani članovi Udruge, poštovani Gromovi dragi prijatelji,

Čestitamo Vam Dan neovisnosti Republike Hrvatske.
U ime Upravnog odbora Udruge

predsjednik

Ivan Krupec

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here