Čestitamo Vam Dan neovisnosti Republike Hrvatske

0
996

Sabor Republike Hrvatske prije 26. godina  8. listopada 1991. godine  donio je povijesnu Odluku za hrvatski narod i državu. Tom Odlukom raskinute su sve  državnopravne veza Republike Hrvatske s bivšom državom.

Slaveći  Dan neovisnosti Republike Hrvatske, s pijetetom moramo se sjetiti i odati poštovanje svim poginulim hrvatskim braniteljima koji su svoje živote ugradili u temelje naše domovine Hrvatske. Prisjetimo se  i svih naših hrvatskih branitelja  koji se još uvijek vode nestalima.

Drage Hrvatice i Hrvati, građani Republike Hrvatske, veterani 2. gardijske brigade Gromovi, hrvatski branitelji,

Upravni odbor Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi  čestita Vam Dan neovisnosti Republike Hrvatske.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here