ČESTITAMO VAM DAN DRŽAVNOSTI REPUBLIKE HRVATSKE

0
881

Poštovani Gromovi, obitelji poginulih, umrlih i nestalih hrvatskih branitelja, dragi prijatelji, suradnici, simpatizeri te svi građani Republike Hrvatske  u ime Upravnog odbora URV 2. gbr Gromovi, čestitam Vam Dan državnosti Republike Hrvatske.

Hrvatski Sabor je 25. lipnja 1991.g. donio  Ustavnu odluku o samostalnosti i suverenosti Republike Hrvatske, tom odlukom ostvarena je višestoljetna povijesna želja hrvatskog naroda za svojom samostalnom državom.

Slaveći Dan hrvatske državnosti sa zahvalnošću i posebnim pijetetom prisjetimo se svih hrvatskih branitelja koji su svoje živote utkali u temelje naše domovine hrvatske  tijekom Domovinskog rata, u znak zahvalnosti za njihovu žrtvu za domovinu s ponosom istaknimo hrvatske barjake na svoje domove.

 

U ime Upravnog odbora udruge

predsjednik Željko Ćubela

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here