Čestitamo Vam Dan državnosti Republike Hrvatske

0
1953

Naslovna_2016

Dragi veterani 2. gardijske brigade Gromovi, poštovane obitelji poginulih, umrli i nestali Gromova i svih hrvatskih branitelja, dragi prijatelji, suradnici, simpatizeri te svi građani Republike Hrvatske u ime Upravnog odbora URV 2. gbr Gromovi, čestitam Vam Dan državnosti Republike Hrvatske.

Hrvatski Sabor je 25. lipnja 1991.g. donio Ustavnu odluku o samostalnosti i suverenosti Republike Hrvatske, tom odlukom Republika Hrvatska postala je samostalna i neovisna država. Vjekovna čežnja hrvatskog naroda za svojom samostalnošću i državnošću je ovom odlukom Hrvatskog Sabora i ostvarena. Neka nam vječno živi naša domovina Hrvatska.

Kada slavimo Dan hrvatske državnosti u svojim mislima i molitvama prisjetimo se svih hrvatski branitelja koji su svoje živote utkali u temelje naše domovine hrvatske tijekom Domovinskog rata.
Na svoje domove istaknimo hrvatske barjake neka se ponosno vijore u čast domovini.
U ime Upravnog odbora udruge
predsjednik Ivan Krupec

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here