Čestitamo Dan OS RH i Dan HKoV-a

0
956

Svim bivšim i sadašnjim pripadnicima OS RH čestitamo Dan Oružanih snaga Republike Hrvatske i Dan Hrvatske kopnene vojske, prisjećajući se toga 28. svibnja 1991. godine kada je 2. „A“ brigada ZNG RH, zajedno s ostalim prvoustrojenim postrojbama MUP-a i ZNG-a RH, primila na svečanom postrojavanju u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu, na stadionu NK Zagreba ratni stijeg postrojbe od prvog predsjednika RH i vrhovnog zapovjednika dr. Franje Tuđmana.

S molitvom na usnama na ovaj dan posebno se prisjećamo naših poginulih suboraca, stradalnika Domovinskog rata i svih hrvatskih branitelja čija je žrtva ugrađena u slobodu Republike Hrvatske.

„Jednom Grom, zauvijek Grom“

„Za Hrvatsku Gromovito“

 

UO URV  2.gbr „Gromovi“

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here