Čestit Božić i sretna Nova godina!

0
1783

Poštovane obitelji poginulih, umrlih i nestalih Gromova i svih hrvatskih branitelja, poštovani ratni veterani 2. gardijske  brigade  Gromovi, uvaženi čitatelji mrežne stranice udruge, pripadnici OS RH, hrvatski branitelji,

članovi udruge ratnih veterana  2. gardijske brigade Gromovi  od srca Vam žele blagoslovljen Božić i sretnu Novu 2019. godinu.

Posebne čestitke upućujemo  našim dragim pripadnicama i pripadnicima Hrvatske vojske  u mirovnim misijama širom svijeta.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrijeme je božićnih i novogodišnjih blagdana, vrijeme je mira i obiteljskog zajedništva. To su dani koji nas nadahnjuju na činjenje dobrih djela. U ove blagdanske dane posebno se prisjetimo onih kojima je naša pomoć potrebna. Neka  svjetlost Kristova rođenja obasja vaše srce, a sreća, zdravlje i ljubav  neka ispune Vaš dom i Vašu obitelj.

Čestit Vam Božić i sretna Nova 2019. godina.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here