Branitelji Sisačko-moslavačke županije odali počast Gradu heroju Vukovaru

1
417

U organizaciji Sisačko-moslavačke županije i Koordinacija udruga proizašlih iz Domovinskog rata​ Sisačko-moslavačke županije preko 300 Hrvatski branitelji i članovi njihovih obitelji sa područja Sisačko-moslavačke županije poklonilo se žrtvi Grada Heroja Vukovara.

Na Memorijalnom groblju žrtava iz Domovinskog rata u Vukovaru položili smo vijenac i zapalili su svijeće i time odali počast svim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama.

U sklopu posjeta Gradu Heroju Vukovaru obišli smo Spomen dom hrvatskih branitelja na Trpinjskoj cesti, Spomen dom Ovčara, mjesto Spomen obilježja masovne grobnice – Slomljene golubice na Ovčari  i Memorijalni centar Domovinskog rata, gdje smo paljenjem svijeća također odali počast svim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama .

SVIMA KOJI SU POLOŽILI ŽIVOT ZA HRVATSKU I SVIMA HRVATSKIM BRANITELJIMA HVALA ZA DOMOVINU

DOMOVINI VJERNI

JEDNOM GROM – ZAUVIJEK GROM

Tekst: Nenad Bužanić

Foto: Sisačko-moslavačka županija, Milan Sarač.

1 KOMENTAR

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here