„Bljesak“ Memorijalni nogometni turnir

0
906

I ove godine već tradicionalno veterani  Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „Gromovi“ Podružnice Sisačko-moslavačke županije sudjelovali su u Martinskoj Vesi na obilježavanju VRO „Blesak“ koja je održana 3. svibnja 2015.g.  Obilježbu 20. godišnjice  VRO „Bljesak“  organizirala je  UHVDR-a Martinska  Ves uz pokroviteljstvo Općine Martinska Ves. U prijepodnevnim satima delegacije predstavnika lokalne vlasti i predstavnika udruga iz Domovinskoga rata položile  su vijence i zapalile svijeće kod spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima u Martinskoj Vesi. Delegaciju Urv 2. gbr Gromovi predvodio je dopredsjednik Podružnice Smž-e Krunoslav Došen. Za sve poginule hrvatske branitelje u Domovinskom ratu   vlč. Mato Malekinušić     služio  je Svetu  Misu  u župnoj crkvi  Svetog Martina.

Povodom obilježbe velebne pobjede hrvatske vojske  u VRO „Bljesak“   već tradicionalno  održan je i memorijalni nogometni turnir „Bljesak-2015“ posvećen svim poginulim hrvatskim braniteljima u VRO „Bljesak“. Pobjednik turnira bila je momčad veterana Gromova po treći puta za redom. Drugo mjesto osvojila je momčad UHBDRP Grada Siska a treće mjesto osvojila je momčad UHVDR-a Martinska Ves.

 

 

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here