Blagoslovljen Božić i sretna Nova 2015. godina

0
1495

Vrijeme je božićnih i novogodišnjih blagdana, vrijeme je mira i obiteljskog zajedništva. To su dani koji nas nadahnjuju na činjenje dobrih djela. U ove blagdanske dane posebno se prisjetimo onih kojima je naša pomoć potrebna. Neka  svjetlost Kristova rođenja obasja vaše srce, a sreća, zdravlje i ljubav  neka ispune Vaš dom i Vašu obitelj.

Poštovani članovi obitelji poginulih i nestalih Gromova, poštovani ratni veterani 2.  gardijske  brigade  Gromovi, poštovani čitatelji, u ime Upravnog odbora Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade Gromovi i vojnog kapelana don Matije Žugaja od srca Vam želim blagoslovljen Božić i sretnu Novu 2015. godinu.

 

U ime Upravnog odbora

P r e d s j e d n i k

Željko Ćubela

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here