31. godišnjica osnutka Bojne Zrinski i 28. godišnjice osnutka 1. Hrvatskog Gardijskog Zdruga služena je sveta misa u crkvi „Sveta Mati Slobode“ na Jarunu

Povodom 31. godišnjice osnutka Bojne Zrinski i 28. godišnjice osnutka 1. Hrvatskog Gardijskog Zdruga služena je sveta misa u crkvi „Sveta Mati Slobode“ na Jarunu.

Misno slavlje predvodio je biskup Vojnog Ordinarijata Jure Bogdan u zajedništvu sa generalnim vikarom Vojnog Ordinarijata vlč. Markom Medom i trajnim đakonom vlč. Božom Šutalom koji je bio pripadnik 1. Hrvatskog Gardijskog Zdruga.

Na ovom događaju kao predstavnici naše Udruge bili su prisutni gospoda : Gordan Galić, Stjepan Domjanić, Milančo Makaronov, Darko Tkalec i Božidar Kovačić.

Nakon misnoga slavlja, polaganja svijeća i vjenca za sve poginule ispred crkve članovi naše Udruge nastavili su kraće druženje uz kavu i ugodan razgovor.

B. Kovačić