14.01.2021. Donacija hrane za životinje mjestu Sibić

Na inicijativu branitelja Udruge Hrvatskih veterana Domovinskog rata, Kralja Tomislava 140, 31500, Vukojevci  i njihovog predsjednika Ivice Lovoševića koji je stupio u kontakt s predsjednikom URV 2. gardijske  brigade Gromovi Podružnica Sisačko-moslavačke županije Nenadom Bužanićem ostvarena suradnja gdje se Udruge Hrvatskih veterana Domovinskog rata povezala sa braniteljima mjesta Sibić i Zlatkom Trsoglavcem te je došlo do Donacije 2330 kg hrani za životinje koju su članovi udruge sami dostavili i koja je podijeljena potrebitima u mjestu Sibić.

Zahvaljujemo se predsjedniku Udruge Hrvatskih veterana Domovinskog rata Ivici Lovoševiću i svim pripadnicima  udruge Hrvatskih veterana Domovinskog rata i svim ostalima koji su doprinijeli da se ova donacija ostvari.

JEDNOM GROM – ZAUVIJEK GROM