Udruga hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata Borovje Savica Šanci organizirala je 22.02.2020 god. 1.Memorijalni turnir hrvatskih branitelja u spomen na hrvatskog viteza Marinka Antunovića-Bosanca. Na turniru su sudjelovali veterani iz 1 Gbr Tigrovi, 2.Gbr Gromovi, 5.Gbr Sokolovi. Atj Lučko i udruga domaćina. Turnir je otvorio izaslanik ministra Zdravko Vladanović. Nakon odigranih utakmica poredak je slijedeći.. 1.Atj Lučko 2.Tigrovi 3.Uhbdrbsš 4.Gromovi 5.Sokolovi. Najbolji strijelac turnira je Blaženko Nikolić/Tigrovi, najbolji igrač Ivica Šolga/Atj Lučko i najbolji golman Predrag Ivanković /Sokolovi. Nakon zajedničkog ručka nastavljeno je zajedničko druženje do večernjih sati.