Obavijest – obilazak „Južnog bojišta“ 13.-15.10.2014.g.

Obavješćujemo sve putnike za studijsko putovanje obilaska „Južnog bojišta“ da će se putovanje obaviti od 13.10. – 15.10.2014.g.

Polazak autobusa i mjesta za ukrcaj  putnika su:

Autobus A: relacija Sisak-Velika Gorica-Zagreb-Karlovac-Slunj-Grabovac-državna granica RH

*        04,45 h – Sisak, ukrcaj putnika: parkiralište ispred HVIDRE (ispod bazena)

*        05,30 h – Velika Gorica, ukrcaj putnika:  autobusni kolodvor  stajalište za                                    autobuse iz pravca SK

*        05,55 h – Zagreb, ukrcaj putnika: Avenija Dubrava, parkiralište trgovačkog                                  centra Konzum ( nedaleko ureda udruge)

*        06,20 h – Zagreb, ukrcaj putnika: Zagrebački velesajam

*        07,00 h – Karlovac, ukrcaj putnika: autobusni kolodvor

*        08,30 h – Grabovac

Sve informacije za rutu kretanja  i putovanje možete dobiti kod koordinatora  ovog autobusa:

gospodina Krešimir Maretić na broj mobitela: 091/88 34 176

Autobus B: relacija Sisak-Petrinja-Glina-Vojnić-Slunj-Grabovac-državna granica RH

*        05,00 h – Sisak, ukrcaj putnika: parkiralište ispred HVIDRE (ispod bazena)

*        05,20 h – Petrinja, ukrcaj putnika: kod Hrvatskog doma

*        06,00 h – Glina, ukrcaj putnika:  autobusni kolodvor

*        08,00 h – Grabovac

Sve informacije za rutu kretanja  i putovanje možete dobiti kod koordinatora  ovog autobusa:

gospodina Branka Kolarića  na broj mobitela: 099/80 57 231

Mole se svi putnici da budu na mjestu ukrcaja najmanje 10 minuta prije predviđenog dolaska autobusa kako se ne bi kasnilo u polascima.

Sve prijavljene putnike u narednom periodu kontaktirat će koordinatori autobusa A i B ako već nisu, te će svim putnicima dati informacije u koji se autobus ukrcavaju te će im dati potrebite informacije  o putovanju.

NAPOMENA:Svi putnici trebaju imati važeću osobnu iskaznicu ili putovnicu za prelazak državne granice.